Η σωστή επιλογή από το 1989

ΣΙΓΟΥΡΑ, ΥΠΕΥΘΥΝΑ, ΜΕΘΟΔΙΚΑ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ , ΓΡΗΓΟΡΑ

CAMBRIDGE - Lower

403 Υποψήφιοι, 298 Επιτυχόντες πίσω στα συνολικά

Ξυλόκαστρο - Καμάρι (157 υποψήφιοι, 121 επιτυχόντες) 

1. Mακρυγιάννη Γιάννα
2. Μακρυγιάννης Θανάσης
3. Σταματόπουλος Κων
4. Δημητρέλου Ρωξάνη
5. Σάρλου Μαρία
6. Τυρλής Κων/νος
7. Μάνθου Δήμητρα
8. Γκέκα Χρυσούλα
9. Δημητρέλος Χρήστος
10. Κόνδη Γεωργία
11. Πουλακίδα Νάνσυ
12. Ρωμέσης Κων/νος
13. Αθανασίου Άγγελος
14. Γαρούφος Φάνης
15. Σταμούλης Βασ.
16. Ιωαννίδης Κυριάκος
17. Κατσούλα Κατερίνα
18. Μπότσου Νάνσυ
19. Μαργαρίτη Δήμητρα
20. Σωτηρίου Πάνος
21. Καπλάνη Παρασκευή
22. Μάνθος Ιωάννης
23. Πλασσαράς Τάκης
24. Φίλλη Ηρώ
25. Πετρόπουλος Βασ.
26. Παναγιωτούλη Νατάσα
27. Ρωμέσης Δήμος
28. Φιλιππάκης Παναγιώτ.
29. Φίλλης Χρ.
30. Μπεκιάρη Πένυ
31. Λιούπρας Θωμάς
32. Τυρλής Άγγελος
33. Αντωνοπούλου Γεωρ.
34. Σταματοπούλου Μαρ.
35. Παπαγλάστρα Κ.
36. Κλαδούχου Ηρώ
37. Κόνδης Βλάσης
38. Κόνδης Βασίλης
39. Δούρη Σοφία
40. Κούγια Ειρήνη
41. Αναγνωστοπούλου Βάλ.
42. Πανόπουλος Γιώρ.
43. Παππά Σοφία4
44. Χάντες Ηλίας
45. Πετροπούλου Εύα
46. Γεωργούδης Οδυσσέας
47. Μποτώνη Μαρία
48. Δούρης Παναγιώτης
49. Μπούρμπουλα Χριστ.
50. Μυλωνά Ευγεν.
51. Τσαντήλας Αλέξανδ.
52. Βοϊδήλας Κων/νος
53. Κουρούμαλη Έμ
54. Μπουλουγουρά Ελισ.
55. Μούρτης Σωτήρης
56. Γκέκα Μαρία
57. Κορονιώτης Αλέξανδρος
58. Λινάρδου Ρούλα
59. Γκαμπή Σοφία
60. Πάνου Γεωργία
61. Κλωνή Μαρία
62. Νούλας Γεώρ.
63. Τσεκούρας Αθαν.
64. Πάνου Βασιλική
65. Χώλεσης Κων/νος
66. Χατζηγεωργίου Δημ.
67. Θεοδωροπούλου Ιωαν.
68. Μάνθος Σταύρος
69. Μπεκιάρης Νώντας
70. Σαλάτα Έφη
71. Τυρλής Κων/νος
72. Θεοδωροπούλου Ειρ.
73. Predi Augustin
74. Λώρενς Σύνθια
75. Δούρη Ιωάννα
76. Μποτώνης Αλέξανδρος
77. Καπλάνη Φωτεινή
78. Ψαράκης Παν/της
79. Κορονιώτη Κατερίνα
80. Τσεμετζή Ιωάννα
81. Χώλεσης Αργ.
82. Κορκάρης Νίκος
83. Λινάρδου Μαρία
84. Χάντε Σοφία
85. Μπρικιάτης Δημ.
86. Κουμούση Σπυριδ.
87. Τσιάπαλης Γιάννης
88. Γιουρούκος Βασίλης
89. Παναγουλοπούλου Νά
90. Θεοδωρόπουλος Βασ.
91. Κολοκάτσης Νίκος
92. Γκούγια Κλαίρη
93. Δαμηλάκου Μαριέττα
94. Κλαδούχος Δημήτριος
95. Γκίνη Παρασκευή
96. Σαλλής Σωκράτης
97. Ζάρρου Άννα
98. Παπαταξιάρχη Χριστίνα
99. Μπεκιάρης Κων/νος
100. Γκουρβέλου Νικολίτσα
101. Οικονομίδης Τηλέμαχ.
102. Θαλασσινός Βλάσης
103. Τσιάμης Τάσος
104. Μλουκίε Αλέξανδρος
105. Φίλη Δήμητρα
106. Πρωτόπαππα Ιφιγένεια
107. Τσιφτσής Παναγιώτης
108. Παπουτσάκη Μαρία
109. Ζάρρου Βικτώρια
110. Δαμηλάκου Δόμνα
111. Τσούτσουρας Γιαννίκος
112. Εξαδάκτυλος Νίκος
113. Πανουτσοπούλου Μαρίζα
114. Σκουβαρά Σοφία
115. Ντεντγκιώνη Φίλιππος
116. Κυριάκου Κων/να
117. Κασσόρη Σταυρούλα
118. Βυζά Κων/να
119. Καλεσιώρα Άρτεμις
120. Σεφέρου Μαριάνα
121. Σταθακοπούλου Έφη

Δερβένι  (85 υποψήφιοι, 69 επιτυχόντες)

1. Σταύρου Γιώτα
2. Σταύρου Ελένη
3. Παπαγεωργίου Ελένη
4. Κραββαρίτη Βασιλική
5. Βατσινέα Λία
6. Χαϊδεμένου Βούλα
7. Γιαννακάς Δημήτρης
8. Μπερλή Πελαγία
9. Γκαϊνά Φαίη
10. Σαράμπαλης Χρ.
11. Νικολακοπούλου Μαρ
12. Δημάκου Δήμητρα
13. Παπαγεωργίου Δημ.
14. Καζάνη Χρυσούλα
15. Γκαϊνάς Δημ.
16. Αλιφέρη Σοφία
17. Μαραμαθά Σοφία
18. Παπασταμοπούλου Ελ.
19. Κολοκυθάς Τάσος
20. Γιαννακάς Σαράν.
21. Μιχαλίτση Βασ.
22. Δούρη Αγγελική
23. Λώμης Σπύρος
24. Ψαρρός Κων/νος
25. Κραββαρίτης Κων.
26. Σιοκορέλου Μαρία
27. Ματσούκας Ανδρέας
28. Σιοκορέλου Αλέκα
29. Γκέκης Γεώργιος
30. Μιχαλίτση Παν.
31. Μανωλοπούλου Μίν.
32. Σιάπικας Δημήτρης
33. Κολοκυθά Αγγελική
34. Ματσούκας Πάνος
35. Λαζανά Κατερίνα
36. Γκέκη Θεοδώρα
37. Μαραμαθά Ευγενία
38. Αλιφέρη Γεωργία
39. Τόλια Ηλέκτρα
40. Χαϊδεμένου Νεκταρία
41. Γκολφινοπούλου Νικολ.
42. Μαραμαθάς Νίκος
43. Δούσκας Θέμης
44. Τόλης Παναγιώτης
45. Ρηγόπουλος Κων/νος
46. Γκέκη Μαριάννα
47. Δούσκας Ιωάννης
48. Δούσκα Χρύσα
49. Παλαιολόγου Χρήστος
50. Ευσταθίου Βασίλης
51. Γιαννακά Παναγιώτα
52. Ρηγόπουλος Τέλης
53. Χαραλάμπης Παντελής
54. Λαζανά Γεωργία
55. Καθάρειος Χαράλαμπος
56. Λιθοξόου Δημήτρης
57. Ευφραιμοπούλου Ελένη
58. Καϊτσας Ιωάννης
59. Καλτσούνης Ευάγγελος
60. Μαργαζή Θεοδώρα
61. Καραβά Νάντια
62. Βυζά Κωστούλα
63. Πολίτη Καλομοίρα
64. Καϊτσα Ιωάννα
65. Γεωργαντόπουλος Αποστ.
66. Τερζής Κων/νος
67. Λάτσινου Μαριλένα
68. Κουρτέση Γεωργία
69. Παπασταμοπούλου Μελίνα

Ροζενά (28 υποψήφιοι, 18 επιτυχόντες)

1. Τσοκανά Ελένη
2. Κορδούλη Τέρη
3. Καραβά Γεωργία
4. Κορδούλης Παναγιώτης
5. Γκολφινοπούλου Γ.
6. Κουλαμά Γεωργία
7. Δενδρινέλλης Πέτρος
8. Τσοκανά Αγγελική
9. Μελισσαροπούλου Κων.
10. Μελισσαρόπουλος Β.
11. Μελισσαροπούλου Χ.
12. Φειδάκη Νάνσυ
13. Τόλιας Βασίλης
14. Καραβά Άρτεμις
15. Καρυοφύλλη Βιολέτα
16. Κουλαμά Αλεξάνδρα
17. Γκολφινοπούλου Γεωρ.
18. Καραβάς Γιώργος

Λυγιά - Πύργος - Στόμι (31 υποψήφιοι, 20 επιτυχόντες)

1.Καρακατσάνης Αν.
2. Χαραλάμπης Γιάννης
3. Ανδρίκου Μαρία
4. Κατσαρός Γιάννης
5. Κολοκυθάς Γιώρ.
6. Κιαφάς Άγγελος
7. Κασαλμάς Βασίλης
8. Τσιόγκα Ευγενία
9. Κορδούλης Βασίλης
10. Χαραλάμπη Χρισ.
11. Κατσαρός Κων.
12. Ταρνάρη Εύη
13. Κασαλμά Γεωργία
14. Κουρούσια Μαρ.
15. Μπούζας Νικόλ.
16. Λάλος Βασίλειος
17. Μελισσαροπούλου Στέλ.
18. Γεωργόπουλος Θανάσης
19. Χαραλάμπης Κων.
20. Μποϊλέ Ελένη

Λυκοποριά - Καλλιθέα (49 υποψήφιοι, 32 επιτυχόντες)

1. Κοκιοπούλου Έφη
2. Βουρβοπούλου Σοφ.
3. Γκολφινοπούλου Μάγ.
4. Σπηλιοπούλου Γιάν.
5. Παπαμεντζελόπουλος Α.
6. Διαμαντοπούλου Λίτ.
7. Ρούντζα Ρούλα
8. Ρούντζας Θανάσης
9. Διαμαντοπούλου Νάνσυ
10. Κοκιόπουλος Παν.
11. Κανακάρη Μαριλένα
12. Κουτρούλης Νίκος
13. Κασσίου Μάγκυ
14. Δούρη Γεωργία
15. Κεκερής Ερρίκος
16. Σελέκου Ιωάννα
17. Δούρη Χριστίνα
18. Γαρούφου Παναγιώτα
19. Γκόγκου Νικολέτα
20. Παππά Ιωάννα
21. Κανακάρη Κατερίνα
22. Σταματοπούλου Ελ.
23. Σταματοπούλου Παν/τα
24. Πανόπουλος Γεώργιος
25. Παπασταμοπούλου Κων/να
26. Καλέσιος Χρησ.
27. Γαρούφου Ελένη
28. Παύλου Γερασημίνα
29. Κεκερής Κων/νος
30. Παππά Νίκη
31. Μούγιος Γιώργος
32. Μαντζίκου Νάντι

Πιτσά - Λουτρό - Κορφιώτισσα (53 υποψήφιοι, 38 επιτυχόντες)

1. Αναστασόπουλος Γιάν
2. Κελλάρη ΕύηΔ.
3. Μανώλη ’Αννα
4. Δαούση Κων/να
5. Κατσούλη Λίτσα
6. Κασκαρά Τζένη
7. Δημοπούλου Σοφία
8. Μπαζίνη Νατάσα
9. Βίδου Σοφία
10. Κελλάρη Εύη Β.
11. Χάντες Παναγιώτης
12. Ξένος Θεόδωρος
13. Φούτρη Χρυσάνθη
14. Ντορμπάρη Μαρίνα
15. Μερτίκα Χριστίνα
16. Κούρτης Στέφανος
17. Καρούκη Έφη
18. Δράμαλη Αγγελική
19. Κασκαρά Λέττα
20. Δαούσης Παν/της
21. Μεγαρίτης Βλάσης
22. Ντορμπάρη Γιούλα
23. Νικολακόπουλος Δημ.
24. Δράμαλης Δημ.
25. Σταματοπούλου Ελευθ.
26. Κατσούλης Χρήστ.
27. Νικολακοπούλου Έλ.
28. Πετρόπουλος Παν.
29. Σταματοπούλου Αγ.
30. Ξένου Έφη
31. Δημοπούλου Χριστίνα
32. Νικολακοπούλου Βας.
33. Καρούκη Μίνα
34. Μεγαρίτης Ανέστης
35. Γιαννακούλη Αγγελική
36. Γεώργας Φάνης
37. Μαυραγάνη Βασιλική
38. Καλύβα Μαρία
ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕΣΩ SKYPE
και ON LINE!
 

Βρεiτε μας

Κεντρικό
homeLogoΑδαμοπούλου 10, Ξυλόκαστρο, ΤΚ 20400
homeLogo27430 22135, 694 558 0359
Παράρτημα Δερβενίου
homeLogoΠάροδος Πανταζοπούλου, Δερβένι, ΤΚ 20009
homeLogo27430 31999
Νέο Παράρτημα Ξυλοκάστρου
homeLogoΠατρών 21Δ, Συνοικισμός Ξυλοκάστρου, ΤΚ 20400
homeLogo27430 22134

Πιστοποηση Υπηρεσιων

Το Κέντρο Ξένων Γλωσσών «ΤΟ ΓΛΩΣΣΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ» είναι πιστοποιημένο με το Διεθνές Πρότυπο ISO 9001:2008 (Σύστημα Διαχείρισης Ποιότητας - Εφαρμογή Συστήματος Διασφάλισης Υπηρεσιών)