Η σωστή επιλογή από το 1989

ΣΙΓΟΥΡΑ, ΥΠΕΥΘΥΝΑ, ΜΕΘΟΔΙΚΑ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ , ΓΡΗΓΟΡΑ

Συνολικά Αποτελέσματα

178 INTERMEDIATE (B1) - 619 LOWER (B2) - 68 ADVANCED (C1) - 224 PROFICIENCY (C2) ! 

          NOCN         MICHIGAN    CAMBRIDGE     EDEXCEL    
    NOCN1 michigan cambridge edexcel 

 
PROFICIENCY

  C2, LEVEL 5 

Υποψήφιοι
Επιτυχόντες


7
7


225
165


85
44


78
55

 
ADVANCED

 C1, LEVEL 4
 
 Υποψήφιοι
 Επιτυχόντες
5
5
  4
4
90
63
 
 LOWER

 B2, LEVEL 3
 
 Υποψήφιοι
 Επιτυχόντες
36
36
47
36
403
298
339
287
 
INTERMEDIATE

 B1, LEVEL 2

 Υποψήφιοι
 Επιτυχόντες
9
9
  6
6
189
166


Για να δείτε αναλυτικά τους επιτυχόντες, επιλέξτε αριθμό επιτυχόντων...

 

Πρόσφατα αποτελέσματα

                                                                                              Εξεταστική περίοδος 2016-2017

cambridge   Cambridge
Proficiency (C2)
 2015
1. Απ. Γεωργαντόπουλος Α 
2. Ιωάννα Καϊτσα   B 
3. Βικτώρια Ζάρρου  B
 
Advanced (C1)
1.Μαρία Κοψιδά (2015)
 
Lower (B2)
1. Έφη Σταθακοπούλου (2017)
2. Μαριάνα Σεφέρου
1. Άρτεμις Καλεσιώρα (2016)
2. Κων/να Βυζά    
                        PET (B1)
1. Φαίδρα Ζάβαλη  (2017)
2. Μαρία Μπάρλα 
3. Μιχάλης Τουρλής 
4. Πένυ Παπασταμοπούλου 
5. Τίμος Ηλίας
6. Βαιος Μπεχλιούλης
 
ΚET (Α2)
1. Νίκος Γεωργόπουλος (2017)
2. Γεράσιμος Σπηλιώτης
3. Ανδριάνα Λάτσινου
4. Κατερίνα Ροδοπούλου
5. Χρήστος Τζιοροβίλης
7. Νάντια Αλογογιάννη
8. Γεώργιος Καλιόλιας
9. Αδαμαντία Θαλασσινού 
 
                               Α1
1. Παναγιώτα Χίνου (2017)
2. Γεώργιος Κασκούτας
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
michigan   Michigan
Proficiency (C2)
1. Αθανάσιος Σταυρόπουλος (2017)
2. Κωνσταντίνα Κυριάκου
3. Δημήτρης Τσιτούρας
4. Κωνσταντίνα Βυζά
1. Βασίλης Καϊτσας     (2016)
2. Γεωργία Κουρτέση
3. Μελίνα Παπασταμοπούλου
4. Μαριλένα Λάτσινου
5. Θανάσης Κόρδας
6. Οικονομίδης Άγγελος
7. Σταυρούλα Κασσώρη
8. Μυρτώ Σαλλή
9. Κατερίνα Μλουκίε
    
1. Μαρκέλα Αβντούλι    (2015)
2. Σοφία Σκουβαρά
3. Γεωργία Γκιόκα
4. Θάνος Ρίζος
5. Μαρίζα Πανουτσοπούλου
6. Βλασία Γκιολή
7. Εύα Παπαευθυμίου
8. Ελένη Ψαρρού
9. Κωνσταντίνος Τερζής
10. Ιωάννα Καϊτσα
11. Απόστολος Γεωργαντόπουλος
12. Δόμνα Δαμηλάκου
13. Βικτώρια Ζάρρου
14. Μαρία Κοψιδά
15. Μαρίνα Καλλιόλια
16. Ανδρέας Τσίρμπας
17. Νάνσυ Μούγιου
 
Lower (B2) 
1. Θωμάς Μάκος    (2017)
2. Δέσποινα Χριστιά
3. Κωνσταντένια Καλύβα
4. Παναγιώτης Παπαταξιάρχης
5. Ισαμπέλα Γκεγκάι
6. Κωνσταντίνα Παπαδοπούλου
7. Αλεξάνδρα Θεοδωροπούλου
8. Σπυριδούλα Νέζα
 
1. Στεφανία Νίκα     (2016)
2. Άρης Γκιόκα
3. Νικολέττα Παπαδοπούλου
4. Μαριτίνα Ρίστα
5. Εξαδάκτυλου Νάντια
6. Νίκος Κοψιδάς
7. Κωνσταντίνος Ρέκας
8. Κωνσταντίνα Μαυραγάνη
9. Ιωάννης Γκίνης
10. Τόνυ Σούλα
2015
1. Δημήτρης Τσιτούρας
2. Βασίλης Καϊτσας
3. Ηλίας Σαρμάς
4. Θανάσης Κόρδας
5. Θάνος Σταυρόπουλος
6. Χαράλαμπος Κουρούμαλης
7. Μυρτώ Σαλλή
NOCN1
Proficiency (C2) 
1. Έλενα Χαλαστάνη  (2017)
2. Αναστασία Τσαμίγκου
3. Βασιλική Τερτίπη
4. Κωνσταντίνα Κλουτσινιώτη
5. Μαρία Παπαδοπούλου (-Speaking)
2016
1. Σωτηρία Πετροπούλου
2. Λιάνα Λιάπη
 
 
 
Advanced (C1)
1. Αθανάσιος Μπουρίκας (2017)
2. Κυριακή Μπούζα
3. Χρυσούλα Παπαζώτου (-Writing) 
 
 
 Lower (B2) (2016)
1. Τζούλια Αβντουλάι
2. Μάριος Νικολάου (-Writing)
3. Γρηγόρης Λιάπης
4. Παναγιώτης Καλύβας
5. Ειρήνη Τσιτούρα
6. Βασίλης Κουτσούρης 
7. Γιώργος Ντόμαλης  (-Writing)
8. Διαμαντής Βασιλόπουλος (-Writing)
9. Ασημίνα Προκόπου  (-Writing) 
10. Αγγελική Λάσκου
11. Ανδρέας Φραντζής
12. Άγγελος Μεντζέλος  (-Writing)
 
 
 
 
 
Intermediate (B1)
1. Μάριος Νικολάου
2. Τζούλια Αβντουλάι
3. Χρήστος Καλπαξής
4. Νάντια Εξαδάχτυλου
5. Μαριλίνα Ρίστα 
6. Ειρήνη Βαλιμήτη (εκτός Listening) 
7. Φώτης Τσίρμπας 
8. Αρης Γκιόκα 
9. Παναγιώτης Παπαταξιάρχης 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

      

                                                                     ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ- ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ!

 

 PALSO ΜΑΗΣ 2017
First Step Pre-LAAS A1 LAAS A1 LAAS A2
Χαρά Μανωλοπούλου (2017) Μαρία Ψαρρού  (2017) Δημήτρης Θεοδωρόπουλος  (2017) Φαίδρα Ζάβαλη  (2016)
Γιώργος Πυργιωτάκης Μαριλένα Παπαμεντζελοπούλου Χριστίνα Κούρτη Αντριάνα Λάτσινου
Σταύρος Καψάλης Πάνος Σκόνδρας Μαρία Ρουμελιώτη Αγγελική Μπολομπάνι
Ευγένιος Καφκάς Κ Μαρία Μαρίνου Κωνσταντίνος Σπηλιώτης Μαντώ Αλογογιάννη
Ευγένιος Καφκάς Ι Πέτρος Μαρκομιχάλης Καλλιόπη Θεοδωρακοπούλου Δέσποινα Χριστιά
Φαμπιάν Μάρκου Αντώνης Πανόπουλος Ανδριάνα Πανουτσοπούλου Αλεξάνδρα Θεοδωροπούλου
Γιώργος Ντρές Κωνσταντίνος Θέμελης Γεώργιος Φίλης Θωμάς Μάκος
Μαρίνα Αλογογιάννη Μαρία Λαγού Λευτέρης Ηλίας Κων/να Παπαδοπούλου
Νίκος Δήμου Χαμιντέ Πλακού Χρήστος Παπαργυρίου Τίμος Ηλίας
Κυριάκος Τσακανίκας    Άννα Λάλου  
Δημήτρης Τεάζης    Σταύρος Κατσούλης  
Βαλέρια Θεοδωρακοπούλου      
Χρυσάνθη Πανουτσοπούλου      
Βασιλική Μετεβελή      
Βλάσης Μετεβελής      
Αλέξανδρος Γκανάς      
       
ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕΣΩ SKYPE
και ON LINE!
 

Βρεiτε μας

Κεντρικό
homeLogoΑδαμοπούλου 10, Ξυλόκαστρο, ΤΚ 20400
homeLogo27430 22135, 694 558 0359
Παράρτημα Δερβενίου
homeLogoΠάροδος Πανταζοπούλου, Δερβένι, ΤΚ 20009
homeLogo27430 31999
Νέο Παράρτημα Ξυλοκάστρου
homeLogoΠατρών 21Δ, Συνοικισμός Ξυλοκάστρου, ΤΚ 20400
homeLogo27430 22134

Πιστοποηση Υπηρεσιων

Το Κέντρο Ξένων Γλωσσών «ΤΟ ΓΛΩΣΣΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ» είναι πιστοποιημένο με το Διεθνές Πρότυπο ISO 9001:2008 (Σύστημα Διαχείρισης Ποιότητας - Εφαρμογή Συστήματος Διασφάλισης Υπηρεσιών)